جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

02

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان؛ فاطمه حسیبی رئیس هیئت والیبال کاشان از برگزاری نخستین دوره مسابقات والیبال جوانان و نوجوانان منظقه فرهنگی کاشان خبر داد.

 فاطمه حسیبی در جمع خبرنگاران اظهار داشت:مسابقات والیبال منطقه فرهنگی کاشان با حضور 15 تیم از شهرهای کاشان ،آران و بیدگل،اردستان ،نراق و مشکات در دوگروه بصورت هفتگی برگزار خواهد شد.

 رئیس هیئت والیبال بانوان کاشان افزود:تیم های درخشان مشکات،ستارگان کاشان،باریج اسانس "ب"،نگین نراق،امید،مرصاد ،امید آینده و نونهالان آران و بیدگل در گروه یک و تیم های پاسارگاد،آکادمی هیئت والیبال بانوان کاشان،اردستان،نوجوانان آران و بیدگل،حجاب،پدیده آران و بیدگل،باریج اسانس "الف" در گروه دو مسابقات قرار گرفته اند.

 وی درخصوص نحوه برگزاری مسابقات و رده سنی تیم ها گفت:هر تیم شامل 12بازیکن یک مربی و یک سرپرست می باشد که تیم های حاضر در مسابقات مجاز به استفاده از 7بازیکن متولد 11/10/1376 به بعد و 5بازیکن رده سنی 11/10/1378 به بعد می باشند و مسابقات به صورت دو گیم برتری از سه گیم برگزار خواهد شد.

 وی هدف از برگزاری مسابقات را شناسایی و جذب دختران بااستعداد والیبال منطقه دانست و افزود:سه تیم برتر به مسابقات استانی معرفی خواهند شد.

براساس برنامه اعلام شده از روز جمعه تیم های نونهالان آران و بیدگل و درخشان مشکات ،پاسارگاد و باریج اسانس "الف" ،ستارگان و امید آینده،آکادمی هیئت والیبال بانوان و پدیده آران و بیدگل،باریج اسانس "ب" و مرصاد،نگین نراق و امید ،نوجوانان آران و بیدگل و حجاب به مصاف یکدیگر خواهند رفت و تیم اردستان با قرعه استراحت روبرو شده است.
 

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.