جستجو:  
تاریخ: 08 ارديبهشت, 1396
        

آخرین اخبار

09

 

 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، بعد از آنکه مایدا چیچیچ سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان 16 بازیکن دختر را برای حضور در این اردوی آماده سازی جهت حضور در یازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر زیر 18 سال آسیا 14 تا 22 اسفندماه 95 در شهر «چونگ کینگ» چین دعوت کرد، نام فاطمه عنایت از بازیکنان خوش استعداد و کلیدی شهرستان کاشان که سابقه حضور در باشگاه باریج اسانس را داشت، دیده شد.

 حضور وی در جمع ملی پوشان نوجوانان دختر والیبالیست بهانه ای شد که از نقش بسیار تاثیرگذار سرکار خانم حسیبی به عنوان اولین مدیرعامل بانوی باشگاه باریج اسانس کاشان در جهت رشد و معرفی دختران با استعداد کاشانی در رشته والیبال سخن گفت.

 سرکار خانم حسیبی به عنوان اولین بانوی مدیرعامل یک باشگاه ورزشی توانسته است در دوره تصدی خود، به ورزش بانوان به خصوص والیبال چهره تازه ای ببخشد و این امر به دلیل حضور همزمان ایشان در هیات والیبال بانوان شهرستان، باعث موفقیت دوچندان ورزش بانوان در کاشان شده است.

در ادامه افتخارات مجموعه باریج اسانس و مردم شهرستان کاشان، در نخستین اردوی آماده سازی تیم ملی امید بانوان، سیما صدیقی سرمربی این تیم 25 بازیکن را برای حضور در نخستین اردوی آماده سازی این تیم دعوت کرد که در این بین نام ریحانه داورپناه دیگر بازیکن باریج اسانس در این اردو دیده می شود.

امید است که این افتخارات مجموعه ورزشی باریج اسانس به مدیریت سرکار خانم حسیبی، باعث رشد و توسعه ورزش بانوان و آقایان وحتی آکادمی والیبال در سطح استان و ملی شود.
 

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات فوتسال یادواره مرحوم حجازی
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.