جستجو:  
تاریخ: 01 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

07

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، همزمان با رشد و پیشرفت شرکت داروسازی باریج اسانس در زمینه ساخت و عرضه محصولات دارویی و آرایشی و بهداشتی، در زمینه های ورزشی و فرهنگی هم به موفقیت های خوبی دست پیدا کرده است.

 در کنار فعالیت های باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس در رشته والیبال، کارکنان شرکت برای گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم مهندس حسین حجازی بنیانگذار باریج اسانس، چند سالی است که مسابقات فوتسال را تحت عنوان یادواره این مرحوم به صورت داخلی برگزار می کنند.

در همین باره با محمدرضا واعظ مدیر اداری مالی باشگاه باریج اسانس و سرپرست مسابقات فوتسال در گفت وگویی با سایت باشگاه باریج اسانس، درباره روند و جزئیات برگزاری این دوره از مسابقات توضیحاتی را ارائه داد.

 محمدرضا واعظ در ابتدا با درود و صلوات بر روح پاک بنیانگذار شرکت باریج اسانس مرحوم حسین حجازی و ضمن تشکر و قدردانی از مدیرعامل باشگاه سرکار خانم حسیبی و خانواده محترم حجازی گفت: ششمین دوره از مسابقات فوتسال با نام و یاد مرحوم حسین حجازی با هدف ترویج و اشاعه ورزش در بین کارکنان شرکت باریج اسانس و شرکتهای وابسته ان شروع شده است که خوشبختانه امسال پر شور تر از هر سال با حضور 135نفر  در قالب 17 تیم در حال پیگیری است .

 سرپرست این دوره از مسابقات فوتسال درباره زمان برگزاری مسابقات نیز گفت: مسابقات روزهای جمعه صبح برگزار می گردد و این امر باعث گردیده که بازیکنان با شور و اشتیاق فراوان با توجه به اینکه اکثرا از روستاهای اطراف شرکت می باشند، در مسابقه حضور پیدا کنند. یکی از رموز موفقیت و شادابی پرسنل این  مجموعه برخورداری از روحیه کار گروهی است و از راه های رسیدن به این مهم ،ایجاد همدلی و هماهنگی در کنار رقابت سالم بین کارکنان می باشد. این امر یکی از اهداف برگزاری چنین مسابقاتی در سطح مجتمع می باشد.

 وی در ادامه افزود: امسال به امید خدا بهترین های این دوره را برای تیم منتخب کارگری در سطح شهرستان کاشان انتخاب خواهیم کرد تا اولین حضور خود را در مسابقات خارج از مجتمع رقم بزنند .در بین این بازیکنان چند بازیکن حرفه ای از جمله اقایان احسان پیرچراغ،حسین محمدی نژاد و علی تفویضی را داریم که قبلا در تیم منتخب فوتبال و فوتسال شهرمان توپ می زدند. همچنین در این دوره از مسابقات از داوران خوب و سطح بالای شهرستان کاشان جهت امر قضاوت استفاده شده است.

 واعظ در پایان عنوان کرد: تا به الان حدود 24 بازی در طی 6 هفته برگزار شده و از 17 تیم حاضر در ابتدای مسابقات، 9 تیم حذف شده است که نشان از سطح بالای مسابقات می دهد. تلاش خواهیم کرد که مراسم اختتامیه مسابقات اواسط بهمن ماه برگزار شود و به تیم های برتر جوایزی را اهدا کنیم.
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.