جستجو:  
تاریخ: 01 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

18


به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، مراسم دیدار نوروزی باشگاه باریج اسانس روز پنجشنبه 17 فروردین ماه 96 با حضور سرکار خانم حسیبی مدیرعامل محترم باشگاه و جعفر هوتهم مربی فنی آکادمی و محمدرضا واعظ مدیر داخلی برگزار شد. در این مراسم نیز ریحانه مبینی قهرمان کشور در رشته پرش طول صد متر دومیدانی نیز حضور داشت.

ریحانه مبینی که در سن 17 سالگی از شهرستان آران و بیدگل توانسته رکوردار پرش صد متر در رده سنی نونهالان و نوجوانان و جوانان باشد، توانسته به مقام قهرمانی پرش طول بزرگسال در سال 94 و 95 دست پیدا کرده است.

یکی دیگر از افتخارات این ورزشکار دومیدانی کار، کسب سهمیه مسابقات نوجوانان در کشور تایلند در سال جدید بوده است. این در حالی است که مربی ریحانه مبینی، حسن بادپی مربی سابق بدن ساز باشگاه و خانم سمانه مظلومی هستند.

در حاشیه دیدار نوروزی، سرکار خانم حسیبی ضمن تبریک سال نو به والیبال آموزان و مربیان آکادمی باشگاه باریج اسانس، عنوان کردند: امیدواریم که در سال جدید، موفقیت های باشگاه چه در بخش دختران و چه در بخش پسران آکادمی ادامه داشته باشد و در همین ارتباط باشگاه به حمایت های خود از علاقمندان به ورزش ادامه خواهد داد.

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.