جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

06

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات فوتسال یادواره مرحوم مهندس حجازی روز سه شنبه 5 اردیبهشت ماه همزمان با مبعث رسول اکرم(ص) در سالن تختی برگزار شد.

در این مراسم که با حضور پرشور تماشاگران فوتسال به همراه خانواده همراه بود، سرکار خانم حسیبی مدیرعامل باشگاه باریج اسانس و نایب رئیس هیات والیبال و فتاحی رئیس هیات والیبال شهرستان کاشان و حسنی رئیس شورایاری شهرستان نشلج و جمع دیگری از پیشکسوتان ورزش شهرستان حضور داشتند. 

قبل از شروع مراسم اختتامیه دو تیم حسابداری باریج اسانس و کیان مهر برای کسب مقام سومی به مصاف یکدیگر رفتند و در نتیجه تیم گروه حسابداری بود که با نتیجه 2 بر یک توانست بر حریف خود چیره شود و به مقام سومی دست پیدا کند. 

در ادامه، دو تیم تولید و اداری باریج اسانس که به مرحله فینال ششمین دوره مسابقات فوتسال یادواره مرحوم مهندس حجازی راه پیدا کرده بودند، به مصاف یکدیگر رفتند و در یک بازی تماشاگرپسند و پرشور، تیم تولید باریج توانست با نتیجه 6 بر 4 حریف خود را شکست دهد و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کند. 

در ادامه مراسم اختتامیه، محمدرضا واعظ مدیر باشگاه باریج اسانس کاشان ضمن خیر مقدم به تمامی حاضران در سالن تختی، مسابقات فوتسال یادواره مرحوم مهندس حجازی را فرصتی دانست که هر ساله برای کارگران و کارمندان شرکت داروسازی باریج اسانس مهیا می شود تا با استقاده از کار گروهی، باعث ایجاد موفقیت و شادابی در بین پرسنل شود. 

وی در ادامه افزود: ششمین دوره از مسابقات فوتسال با نام و یاد مرحوم حسین حجازی با هدف ترویج و اشاعه ورزش در بین کارکنان شرکت باریج اسانس و شرکتهای وابسته آن سال گذشته شروع  و خوشبختانه پر شور تر از هر سال با حضور 153 نفر در قالب 17 تیم پیگیری شد.

در ادامه سرکار خانم حسیبی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، از حضور تماشاگران پرشور کاشانی برای دیدن مسابقه فینال مسابقات فوتسال تشکر کردند و خطاب به تماشاگران و مسئولین حاضر فرمودند: باشگاه باریج اسانس سعی خواهد داشت در سال 96 رشته های ورزشی خود را در سطح آکادمی افزایش دهد.

وی در ادامه افزود: امسال نیز آکادمی باشگاه باریج اسانس کاشان رویکرد سال های گذشته را ادامه خواهد داد و به موضوع پایه بیشتر خواهد پرداخت. به همین جهت دوره جدید ترم تابستانه آکادمی باریج اسانس از ماه آینده آغاز خواهد شد و از تمامی خانواده ها می خواهم که به اهمیت ورزش فرزندان خود توجه داشته باشند و باشگاه باریج اسانس نیز به این امر کمک و حمایت خواهد کرد.

در پایان، با حضور مسئولین ورزش شهرستان مدال و کاپ قهرمانی به تیم های اول تا سوم این دوره از مسابقات اهدا شد.

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.