جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

21

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، هجدهمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس چهارشنبه  با حضور سرکار خانم حسیبی باریج اسانس کاشان و کردمیل عضو شورای اسلامی شهر کاشان سلامیان رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان و پیشکسوتان رشته کوهنوردی از استان اصفهان و شهرستان کاشان در سالن کانون پرورش فکری کودک و نوجوانان برگزار شد.

 در این مراسم سرکار خانم حسیبی درباره تاریخچه گروه کوهنوردی بانوان کرکس اشاره کرد و گفت: گروه کوهنوردی بانوان کرکس به عنوان تنها گروه کوهنوردی بانوان ثبت شده در استان اصفهان در سال 1378 فعالیت خود را آغاز کرد.

 وی در ادامه افزود: این گروه در طی 18 سال فعالیت خود، چندین صعود  داخلي و هم برون مرزي داشته است. این در حالی است که از  گروه کوهنوردی کرکس چندین سنگ نورد دختر به تیم ملی سنگ نوردی دعوت شده است.

 مدیرعامل باشگاه باریج اسانس کاشان در پایان از ادامه فعالیت گروه کوهنوردی بانوان کرکس در قالب باشگاه باریج اسانس خبر داد و اظهار داشت: در تلاش هستیم که علاوه بر تیم بانوان کوهنورد، تیم مردان کوهنورد را راه اندازی کنیم.

 در ادامه مراسم کردمیل عضو شورای اسلامی شهر کاشان گفت: بنده افتخار می کنم که افرادی همچون مرحوم حجازی و سرکار خانم حسیبی به ورزش شهرستان توجه وِیژه ای دارند و امیدوار هستم فعالیت های ورزشی و فرهنگی شهرستان روز به روز افزایش پیدا کند.

در پایان مراسم از پیشکسوتان کوهنورد شهرستان کاشان و استان اصفهان با اهدای جوایزی تقدیر و تشکر شد. 

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.