جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

27


 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، صبح روز چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه، آقای معین حسیبی مسئول روابط عمومی باشگاه باریج اسانس به نیابت از مدیرعامل و مدیر باشگاه، دیداری با ریحانه مبینی و حسن بادپی و خانم مظلومی بازیکن ملی پوش و مربیان دوومیدانی کار باشگاه باریج اسانس کاشان داشت.

در این دیدار که قبل از اعزام ریحانه مبینی به مسابقات آسیایی دو و میدانی تایلند برگزار شد، آقای حسیبی در جریان روند تمرین ها و آماده سازی ملی پوش باشگاه باریج اسانس قرار گرفت.

همچنین در ادامه این دیدار، آقای حسیبی از حمایت همه جانبه باشگاه باریج اسانس کاشان از ملی پوش دو و میدانی کار باشگاه خبر داد و گفت: باشگاه باریج اسانس کاشان به عنوان حامی ریحانه مبینی، از وی پشتیبانی خواهد کرد و امیدوار هستیم که این باریکن ملی پوش با توجه به شرایط و آمادگی که در تمرینات از خود نشان داد، به مقام قهرمانی رشته پرش طول در مسابقات آسیایی تایلند دست پیدا کند.

لازم به ذکر است که مسابقات آسیایی دو و میدانی از روز شنبه 30 اردیبهشت ماه در کشور تایلند آغاز می شود و ریحانه مبینی نماینده کشورمان ساعت 12:30 دقیقه به وقت ایران مسابقه خود را آغاز خواهد کرد.

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.