جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

04

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان،از هفته دوم رقابتهاي ليگ دسته اول واليبال باشگاه هاي كشور تيم واليبال آكادمي باريج اسانس كاشان در اولين بازي خود عصر امروز در سالن جهان پهلوان تختي كاشان در حضور حسين پور كاشيان نماينده و ناظر فدارسيون واليبال جمهوري اسلامي ايران و به قضاوت محمد ابراهيم زاده داور اول و بين الملللي و مهدي آشوري داور دوم و بين المللي واليبال ايران  به مصاف تيم شهرداري بجنورد رفت و در پايان 3 بر يك نتيجه را به ميهمان خود واگذاركرد

تیم آکادمی والیبال باریج اسانس در اولین مسابقه خود در لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور مقابل شهرداری بجنورد با نتیجه 3 بر 1 شکست خورد.

در این دیدار که با از ساعت 16 در سالن تختی شهرستان کاشان و با حضور چشمگیر شهروندان کاشانی برگزار گردید، ست اول با نتیجه 21 بر 25 به نفع تیم شهرداری بجنورد به پایان رسید. در ست دوم عملکرد شاگردان محمد فدوی در تیم آکادمی باریج اسانس کاشان توانستند با نمایش یک بازی زیبا با نتیجه 25 بر 19 ایم گیم به نفع خود به پایان برسانند.

همچنین در گیم سوم این تیم شهرداری بجنورد بود که با نتیجه 25 بر 21 توانست شاگردان محمد فدوی در تیم آکادمی باریج اسانس را شکست دهند و در ست آخر و پنجم نیز که دیگر باریج اسانس چیزی برای از دست دادن نداشت، با نا داوری خط نگه دار و در یک بازی پایاپای نتوانست پیروز شود و با نتیجه 26 بر 24 بازی را به تیم مهمان کاشانی واگذار کرد.

اسامي تيم واليبال آكادمي باريج اسانس كاشان: مرتضي بخشي كاپيتان، بهزاد صادقي، مسعود عالمي، محسن قياسي، وحيد صالحي، ايمان مختارپور، ، ابوالفضل دبيري، محمد رضا اسمي منش ليبرو، سرمربي محمد فدوي، كمك مربي مرتضي حمامي، آناليزور نادر باغشيخي، حسن بادپي بدنساز و سرپرست ايمان  سرانجام

 در این دیدار علاوه بر سرکار خانم حسیبی مدیرعامل باشگاه فرهنگی- ورشی باریج اسانس کاشان، آقای جعفر هوتهم نیز به عنوان مدیرآکادمی تیم باریج اسانس به تماشای بازی نشسته بودند.

شایان ذکر است که تيم واليبال آكادمي باريج اسانس كاشان يكشنبه هفته آينده 8 آذرماه در دومين بازي خود در هفته سوم اين رقابتها در مشهد مقدس به مصاف تيم پاس خراسان خواهد رفت.

كاشاني ها در سومين بازي خود نيز ساعت 15:30 عد از ظهر سه شنبه 17 آذرماه در سالن جهان پهلوان تختي كاشان ميزبان تيم شهرداري اراك خواهد بود. 

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.