جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

08

 

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان، از هفته سوم رقابتهای ليگ دسته اول واليبال باشگاه های كشور تيم واليبال آكادمی باريج اسانس كاشان در دومین بازی خود عصر امروز در سالن خراسان، توانست با نتیجه 3 بر 2 تیم پیام خراسان را شکست و اولین پیروزی خود را در این مسابقات رقم بزند.

در این دیدار که با استقبال پرشور مشهدی ها برگزار شد، تیم آکادمی باریج اسانس کاشان توانست در دو گیم اول و دوم با نتایج 25 بر 18 و 25 بر 20 به پیروزی برسد و در گیم سوم و چهارم با نتایج 25 بر 13 و 28 بر 19 نتیجه را به حریف خود واگذار کند. در گیم پنجم و آخر نیز این تیم آکادمی والیبال باریج اسانس کاشان با هدایت محمد فدوی بود که و توانست در یک بازی پا یا پای با نتیجه 15 بر 13 حریف خود را شکست دهد و دو امتیاز شیرین به همراه خود از شهر مشهد با خود به کاشان بیاورد.

اسامي تيم واليبال آكادمی باريج اسانس كاشان: مرتضی بخشی كاپيتان، بهزاد صادقی، مسعود عالمی، محسن قياسی، وحيد صالحی، ايمان مختارپور، ، ابوالفضل دبيری، محمد رضا اسمی منش ليبرو، سرمربی محمد فدوی، كمك مربی مرتضی حمامی، آناليزور نادر باغشيخی، حسن بادپی بدنساز و سرپرست ايمان  سرانجام.

در انتهای این دیدار ایمان سرانجام سرپرست تیم آکادمی باریج اسانس کاشان اظهار داشت: به تیم پیام خراسان به دلیل میزبانی مناسب و همچنین بازی جوانمردانه تبریک و تشکر کرد.

وی گفت: امیدواریم که این پیروزی مقدمه پیروزی های آتی در لیگ دسته اول والیبال باشگاه های کشور برای باریج اسانس کاشان باشد.

سرپرست تیم آکادمی باریج اسانس کاشان در پایان تصریح داشت: تيم واليبال آكادمی باريج اسانس كاشان سه شنبه هفته آينده 17 آذرماه در سومین بازی خود در هفته چهارم اين رقابتها در کاشان به مصاف تيم شهرداری اراک خواهد رفت.

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.