جستجو:  
تاریخ: 08 ارديبهشت, 1396
        

آخرین اخبار

10

 

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان؛ سرکار خانم حسیبی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس با صدور پیامی، فرا رسیدن اربعین حسینی را به مسلمانان و شیعیان جهان، ملت شریف ایران و هواداران بزرگوار باریج اسانس تسلیت گفتند.

در متن این تسلیت آمده است:

آن زمان که سر پاک امام حسین علیه‏السلام برنیزه رفت و اهل بیت او به اسارت برده شدند، عشق حضور در کربلا و زیارت مرقد مطهرامام حسین علیه‏السلام برای عاشقانش، آرزویی دست نیافتنی به نظر می‏رسید؛ زیرا دستگاه ستم اموی، چنان پرده سیاه خود را برجهان اسلام گسترده بود که کسی باورنمی‏کرد بتوان این پرده نفاق را درید و خود را به زیارت سرور شهیدان عالم رساند. اما آتش محبت حسین علیه‏السلام چنان در قلب‏های مؤمنان فروزان بود که هیچ گاه نتوانستند آن را خاموش کنند.

13 قرن و 35 سال و 40 روز (هجری شمسی) از حادثه‌ای می‌گذرد که هیچگاه تازگی خود را از دست نخواهد داد و شوری که این روزها از هر سو موج می‌زند. کربلا را قلبی تپنده کرده است برای تپیدن عشق، امید، آزادگی و عزتمندی که به هر سو گسترش می‌یابد. کربلا اکنون خانه عشق است. نور خدا را متجلی در آن می‌توان دید و خوشا به سعادت آنها که سر از پا نشناخته، راهی سفر عشق شده‌اند و خوش به حال آنهایی که دل‌های خود را با روز عاشورا و باور و عقایدشان را فلسفه سرور جوانان بهشت گره زده‌اند.

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات فوتسال یادواره مرحوم حجازی
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.