جستجو:  
تاریخ: 01 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

25

 

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان؛ چهارمین دیدار تیم باریج اسانس کاشان مقابل متین دامغان از سری مسابقات لیگ دسته لیگ باشگاه های کشور در شهرستان دامغان نتیجه ای جز شکست برای نماینده کاشانی با نتیجه سه بر صفر به همراه نداشت.

تيم واليبال آكادمي باريج اسانس كاشان به مربیگری محمد فدوی و سرپرستی ایمان سرانجام دراين ديدار در سه گیم پیاپی با نتایج 25 بر 15 و 25 بر 18 و همچنین در گیم سوم با نتیجه 21 بر 25 علی الرغم بازی زیبا در این گیم شکست خورد و نتوانست در این دیدار که تیم کاشانی نیاز مبرم به سه امتیاز را داشت، به پیروزی برسد.

لازم به ذکر است که تیم آکادمی باریج اسانس کاشان در رده چهارم جدول مسابقات قرار دارد و با انجام این بازی تیم ها به تعطیلات نیم فصل خواهند رفت تا با تجدید قوا به دور برگشت بازگردند.

در انتهای این دیدار محمد فدوی سرمربی تیم آکادمی باریج اسانس کاشان درباره این نتیجه گفت: به شدت نیازمند برد در این مسابقه بودیم که متاسفانه این اتفاق رخ نداد. تلاش خواهیم کرد که در دور برگشت مسابقات تلاش بیشتری کنیم که بتوانیم از گروه خود به دور بعدی صعود کنیم.

اسامي تيم واليبال آكادمي باريج اسانس كاشان:

مرتضي بخشي كاپيتان، بهزاد صادقي، مسعود عالمي، محسن قياسي، وحيد صالحي، ايمان مختارپور، ، ابوالفضل دبيري، محمد رضا اسمي منش ليبرو، سرمربي محمد فدوي، كمك مربي مرتضي حمامي، آناليزور نادر باغشيخي، حسن بادپي بدنساز و سرپرست ايمان سرانجام

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.