جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

09
به گزارش روابط عمومی باشگاه باریج اسانس،جلسه مشترک تمرینی بین دو تیم آکادمیک والیبال باریج اسانس کاشان و شهید جباری تهران در سال پردیس دانشگاه یثربی کاشان در روز جمعه 25 اردیبهشت ماه سال جاری برگزاری گردید.

در این تمرین مشترک که با هماهنگی های مدیر فنی آکادمیک تیم باریج اسانس،آقای جعفر هوتهم برگزار شد،دو تیم ابتدا به تمرینات تاکتیکی و فنی پرداختند و سپس به صورت مشترک تمرینات دو نفره و چند نفره برگزار کردند.

اعضای تیم والیبال آکادمیک شهید جباری تهران که از حدود 18 بازیکن و 3 مربی تشکیل شده بود،زیر نظر آقای هوتهم به حرکات سرعتی و تاکتیکی پرداختند.آقای هوتهم در این جلسه تمرینی اظهار داشت:تیم والیبال آکادمیک شهید جباری از سال 92 شروع به کار کرد و از میان استعدادهای برتر کلانشهر تهران،آن دسته از ورزش آموزانی که مستحق شرکت در مسابقات والیبال و آموزش آن را داشتند،برگزیده و در حال حاضر پیشرفت خوبی طی این دو سال داشتند.

وی در ادامه افزود:امیدواریم که تیم والیبال آکادمیک باریج اسانس کاشان که بیش از 4 ماه است از زمان استعدادیابی آن می گذرد،به مرحله ای برسد که برای منتخبین تیم ملی از میان این ورزش آموزان توسط سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان انتخاب شوند.

تمرین مشترک این دو تیم از ساعت 10:30 صبح شروع و تا ساعت 18 ادامه داشت.در انتها نیز منتخبین تیم مشترک به دو گروه مسابقه ای تقسیم شدند و در این مسابقه تیم والیبال آکادمیک باریج اسانس با نتیجه 2 بر 1 پیروز میدان شد.

در این جلسه تمرینی مشترک علاوه بر سرپرست تیم والیال آکادمیک باریج اسانس،مدیرعامل و همچنین عضو هیئت مدیره و همچنین مدیر روابط عمومی باشگاه باریج اسانس از نزدیک روند آماده سازی تیم را مشاهده کردند.

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.