جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

05

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان؛ دکتر علیرضا رحیمی دانش‌آموخته‌ی رشته‌های اقتصاد ، معارف اسلامی و نیز تعلیم و تربیت، صبح روز جمعه 4 دی ماه در سومین همایش بزرگ خانواده باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس و فرمانداری شهرستان کاشان درتالارالزهراء کاشان با تأکید بر نقش والدین در تربیت فرزندان گفت: اگرخانوادهها به موضوع تربیت توجه ویژه ای داشته باشند، به عنوان یک برنامه و قائده در طول زندگی بایستی در اولویت قرار گیرد.

وی در ادامه افزود: بنده معتقدم که در امور تربیتی نبایستی به والدین نسخه داد. نسخه پیچاندن برای والدین منسوخ شده است و افرادی که برای والدین نسخه می دهند، شکاف بین فرزندان و والدین بیشتر خواهد شد.

به گفته استاد دانشگاه امور تربیتی تربیت مهم ترین بخش زندگی است و بایستی والدین به گونه ای رفتار کنند که نسبت به امور تربیتی اهتمام بیشتری داشته باشند. البته زن و شوهر باید مقابل فرزندان خود نسبت به یکدیگر احترام همدیگر را حفظ کنند. تا زمانی که به موضوع تربیت فرزندان توجه ویژه ای داشته باشیم، روابط بین فرزندان و والدین مستحکم تر خواهد شد.

دانش‌آموخته‌ ی رشته‌های اقتصاد، معارف اسلامی و نیز تعلیم و تربیت به خطبه 31 نهج البلاغه که به نامه امیرالمومنین امام علی(ع) به فرزند خود نوشته است اشاره کرد و گفت: نامه امام علی(ع) به فرزند خود نشان دهنده عشق و تربیت مناسب ایشان به فرزند خود بوده است و لازم است که والدین نسبت به فرزندان خود، راه امام علی(ع) را بروند.

دکتر علیرضا رحیمی با تاکید بر این موضوع که امور تربیتی اساسی ترین و مهم ترین اقدام والدین برای فرزندان خود می باشد خاطرنشان کرد: لازم است که به موضوع تربیتی فرزندان اهمیت ویژه ای داد. به طور مثال نبایستی به صورت موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز باشیم که پول خود را در آنجا سرمایه گذاری کنیم، تربیت فرزندان نیز به مانند موسسات اعتباری غیرمجاز نباید باشد که آینده فرزندان را به خطر بیاندازیم.

وی گفت: به طور کلی مهم ترین رکن سرمایه گذاری والدین برای فرزندان، امور تربیتی است. متاسفانه در مدارس ما، روش های تربیتی به هیچ عنوان صحیح نیست.

این استاد دانشگاه در ادامه تاکید داشت: والدین لازم است که برای تربیت فرزندان خود، به خطبه های نهج البلاغه توجه ویژه ای داشته باشند. به طور کلی تربیت، حکومت نیست که عده ای از والدین به جای تربیت، حکومت در خانواده می کنند و باعث اذیت و ناراحتی فرزندان می شود.

در چهارمین همایش بزرگ خانواده که به همت باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس و فرمانداری کاشان، در تالار الزهراء برگزار شد، سرکار خانم حسیبی مدیرعامل باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس و آقای مومنیان فرماندار شهرستان کاشان و آقای خدمتی رئیس آموزش و پرورش شهرستان و آقای یوسفی رئیس حراست سازمان رفاهی- تفریحی و آقای حیدریان رئیس شورای اسلامی شهرستان کاشان و همچنین حجت السلام فرجی رئیس حوزه علمیه برادران و خان احمدی مشاور امور بانوان فرمانداری شهرستان کاشان حضور داشتند.

در انتهای برنامه برگزار کنندگان همایش بزرگ خانواده به قید قرعه هدایایی به رسم یاد بود به پنج نفر از خانواده های شرکت کننده در این مراسم اهدا کردند.

 

 باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.