جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

05

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان؛ مسابقات والیبال قهرمانی رده سنی جوانان باشگاه های دسته یک ایران از روز چهارشنبه دوم دیماه به میزبانی باشگاه عقاب تهران و هیات والیبال استان خراسان شمالی در دو شهر اصفهان و بجنورد آغاز شده است و به مدت 6 روز ادامه خواهد داشت.

دور مقدماتی لیگ دسته یک والیبال جوانان با حضور 13 تیم در دو منطقه هفت و شش تیمی برگزار می شود و تیم های اول تا سوم هر گروه به مرحله نهایی راه خواهند یافت.

در این مسابقات تیم آکادمی والیبال باریج اسانس کاشان در گروه یک با تیم های عقاب تهران ولاستیک بارز کرمان و گل گهر سیرجان و همچنین شهرداری اراک و پارس مهر فارس و حمل و نقل سرمست کرمانشاه حضور دارد.

در این سری از مسابقات تیم آکادمی والیبال باریج اسانس کاشان در بازی اول استراحت داشت و در بازی دوم مقابل تیم شهرداری اراک با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد.

همچنین در بازی دوم خود که صبح روز جمعه 4 دی ماه برگزار شد، تیم آکادمی والیبال باریج اسانس کاشان نتوانست مقابل حریف خود، تیم لاستیک بارز کرمان به پیروزی برسد و با نتیجه 3 بر صفر با شکست مواجه شد.

شایان ذکر است که تیم آکادمی باریج اسانس کاشان در سومین دیدار خود به مصاف تیم حمل و نقل سرمست کرمانشاه می رود.

اسامی تیم جوانان آکادمی باریج اسانس کاشان:

سجاد گودرزی- علی اکبر یزدان خواه- سالار بهاءالدینی- علی زرندی- محمدهادی حاج بابایی- صدرا حسین زاده چایجانی- رضا منوری بیدگلی- امیر ناظر تیله نویی- امیرحسین عرب- رضا حیدرپور- امیرمحمد حیدریان یزدلی- سید محمد رسول فاطمی نژاد- علیرضا غلامی علوی- محمدجواد علی نقی زاده کاشی- سرمربی: فرشاد فرهومند و کمک مربی و سرپرست: نادر باغشیخی

 

 

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.