جستجو:  
تاریخ: 08 ارديبهشت, 1396
        

آخرین اخبار

15
به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان، هفته دوم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان یادوارده 200 شهید والیبالیست روز چهارشنبه 16 دیماه در شهرهای تهران، مهاباد، بجنورد، مشهد، ساری و محمودآباد برگزار می شود.


تیم های رعد پدافند اصفهان و شهرداری اراک که صدر جدول گروه های اول و سوم را در اختیار دارند، این هفته استراحت خواهند داشت و تیم های مقاومت فرمانداری مهاباد و سازمان عمران شهرداری ساری صدرنشین گروه های دوم و چهارم نیز در دیدارهای خانگی به مصاف حریفان خود می روند.


این هفته چهار تیم گروه یک این رقابت ها بازی نخواهد داشت و در گروه دوم نیز دو مسابقه در تهران و مهاباد برگزار می شود. در تهران ملوان از حمل و نقل سرمست سراسری کرمانشاه پذیرایی خواهد کرد. دو تیم ملوان و حمل و نقل با 5 و دو امتیاز در رتبه های چهارم و پنجم جدول این گروه قرار دارند.


مقاومت فرمانداری مهاباد که با 13 در گروه دوم صدرنشین است، در هفته هفتم لیگ دسته یک، میزبان شهراری جوان ارومیه تیم سوم جدول خواهد بود. نماینده ارومیه اگر موفق به شکست میزبان خود شود به رتبه دوم صعود خواهد کرد. در این گروه عقاب تهران این هفته استراحت دارد.


در گروه سوم لیگ دسته یک و در هفته دوم دور برگشت، تیم شهرداری اراک صدرنشین استراحت دارد و شهرداری بجنورد از آکادمی باریج اسانس کاشان پذیرایی خواهد کرد. بجنورد با 11 امتیاز در جایگاه دوم است و آکادمی با دو امتیاز در رتبه چهارم قرار دارد. اگر آکادمی میزبان خود را شکست دهد احتمال صعود یک پله ای در جدول خواهد داشت.


در دیگر مسابقه این گروه تیم پاس خراسان در مشهد به مصاف متین دامغان (تیم سوم جدول) می رود. متین در هفته پیش مغلوب شهرداری بجنورد شد و این هفته به دنبال کسب امتیاز از نماینده مشهد است که با دو امتیاز در رتبه پنجم قرار دارد.


در گروه چهارم لیگ دسته یک والیبال مردان تیم سازمان عمران شهرداری ساری (صدرنشین 14 امتیازی) در هفته هفتم میزبان ترکمن صحرای آق قلا است. نماینده ساری میزبان تیم چهارم جدول است و به نظر می رسد برای حفظ صدرنشینی خود در این گروه کار مشکلی نداشته باشد.


پنجاهمین دیدار لیگ برتر دسته یک در سال 94 در شهر محمود آباد برگزار خواهد شد و کاله جوان میزبان سفیر گیلان خواهد بود. کاله و سفیر با 12 و پنج امتیاز در جایگاه های دوم و سوم قرار دارند و هر دو تیم در هفته گذشته نیز مغلوب حریفان خود شدند. در این گروه آرشام بابلسر این هفته استراحت دارد.

 

براساس اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال، برنامه و اسامی ناظران و داوران دیدارهای هفته هفتم لیگ دسته یک به قرار زیر است:

تهران، ساعت 16: ملوان تهران – حمل و نقل سراسری سرمست
داور اول: قادر صادقی، داور دوم: مرتضی علایی و ناظر: علی یاوری

 

مهاباد، ساعت 16: مقاومت فرمانداری مهاباد – شهرداری جوان ارومیه
داور اول: اصغر میرزایی، داور دوم: مهدی نویدی و ناظر: محمود حداد

 

بجنورد، ساعت 16: شهرداری بجنورد – آکادمی باریج اسانس کاشان
داور اول: اصغر حاج کاظمی، داور دوم: احسان زحمتی و ناظر: امیر ظهیری


 

مشهد، ساعت 16: پاس خراسان – متین دامغان
داور اول: احمد سرمست، داور دوم: علی اصغر ثابتی پور و ناظر: امیر صداقت

 

ساری، ساعت 16: سازمان عمران شهرداری ساری – ترکمن صحرای آق قلا
داور اول: مجتبی بیداریان، داور دوم: صادق رضائی و ناظر: محمد پژوه

 

محمودآباد، ساعت 16: کاله جوان – سفیر گیلان
داور اول: علیرضا قریب، داور دوم: احمد توسن و ناظر: امیداور حاتمی 

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات فوتسال یادواره مرحوم حجازی
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.