جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

16

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان؛ تیم والیبال شهرداری بجنورد در هفته هفتم لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور توانست تیم آکادمی باریج اسانس را با نتیجه 3بر 2 شکست دهد.

در این دیدار که روز چهارشنبه 16 دی ماه در شهر بجنورد برگزار شد، تیم آکادمی باریج اسانس کاشان در یک دیدار نزدیک به هم و نفس گیر نتوانست در ست پنجم پیروز شود و با نتیجه 3 بر 2 به تیم شهرداری بجنورد باخت.

دو تیم شهرداری بجنورد و باریج اسانس کاشان در یک دیدار نفس گیر و با استقبال بی‌نظیر تماشاگران بجنوردی به مصاف هم رفتند که در پایان شهرداری بجنورد با نتیجه ۳ بر ۲ از سد تیم آکادمی باریج اسانس کاشان گذشت.

درست اول این مسابقه تیم آکادمی باریج اسانس ۲۵ بر ۲۰ شهرداری بجنورد را برد، ست دوم ۲۵ بر ۱۴ به سود شهرداری بجنورد به اتمام رسید، ست سوم ۲۵ بر ۱۹ به سود باریج اسانس، ست چهارم ۲۵ بر ۱۷ به سود بجنورد و ست پنجم نیز ۱۵ بر ۸ به سود شهرداری بجنورد رقم خورد.

وی تصریح کرد: این رقابت که  ازساعت ۱۶ درسالن ملت بجنورد پیگیری شد از سری رقابت‌های والیبال لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور بود که با حضور ۱۹ تیم در ۴ گروه برگزار می‌شود و در پایان دو تیم برتر به لیگ باشگاه‌های کشور راه خواهند یافت.

 

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.