جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

10
به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی-ورزشی باریج اسانس،مراسم کوهگشت خانوادگی به مناسبت سالگرد درگذشت موسس شرکت داروسازی باریج اسانس،مهندس سید حسین حجازی روز جمعه یکم خرداد ماه با حضور برخی از مسئولین شهرستان کاشان و کارکنان و دوستداران و همچنین خانواده آن مرحوم بر سر مزار ایشان در مشهد اردهال کاشان برگزار شد.

در این مراسم که از ساعت 7:30 دقیقه از میدان 15 خرداد آغاز شد،شرکت اتوبوس رانی کاشان تعدادی وسیله نقلیه در اختیار مجموعه باریج اسانس قرار داد که خانواده ها را از کاشان به سمت روستای علوی انتقال دهند.

حضور پر شور مردم در مراسم سالگرد موسس باشگاه فرهنگی-ورزشی باریج اسانس طبق گفته شاهدان و خانواده آن مرحوم سال به سال افزایش داشته است.کوهگشت خانوادگی از روستای علوی آغاز و تا مزار مرحوم حجازی ادامه داشت.در بین راه نیز به خانواده ها برگه های قرعه کشی و همچنین مجله دکتر باریج پخش گردید.

مراسم بزرگداشت مرحوم حجازی بر سر مزار ایشان با تلاوت قرآن آغاز شد.در ادامه این برنامه آقای جعفر هوتهم مسئول کمیته استعدادیابی فدارسیون والیبال و همچنین مدیر فنی تیم آکادمیک باشگاه فرهنگی-ورزشی باریج اسانس که همراه بازیکنان تیم گلکاران و تیم آکادمیک حضور داشتند،ضمن تسلیت مجدد به خانواده مرحوم حجازی،موسس باشگاه فرهنگی-ورزشی باریج اسانس را فردی توانا و همچنین عالم در مباحث داروسازی نامید و از خانواده آن مرحوم برای حمایت های لازم در زمینه ورزشی و باشگاه داری کمال تشکر را کرد.

در ادامه این مراسم سرکار خانم لاله حجازی مدیرعامل شرکت داروسازی باریج اسانس از حضور پرشور مردم کاشان و همچنین روستاهای اطراف شهرستان مشهد اردهال در مراسم سالگرد مهندس حجازی کمال تشکر را کرد.علاوه بر ایشان سرکار خانم حسیبی مدیرعامل باشگاه فرهنگی-ورزشی باریج اسانس از حضور کارکنان وفادار و همچنین بازیکنان و کادر فنی تیم والیبال باریج اسانس تشکر و قدردانی کرد و اظهار داشت:حضور آقای هوتهم در کاشان را بایستی به فال نیک بگیریم و باشگاه باریج اسانس سعی خواهد کرد که تحولی در ورزش تیمی کاشان به خصوص والیبال ایجاد کند.

وی در ادامه افزود:مجموعه باشگاه فرهنگی-ورزشی باریج اسانس در نظر دارد برای تکمیل اوقات فراغت فرزندان کاشانی در تابستان دور دوم فراخوان استعدادیابی تیم آکادمیک والیبال باریج اسانس را از خرداد ماه آغاز کند.طبق این برنامه ریزی افراد مشتاق در تیم آکادمیک باریج اسانس که زیر نظر آقای هوتهم آموزش خواهند دید،تا آخر خرداد ماه فرصت دارند در کلاس های استعدادیابی والیبال اقدام به ثبت نام کنند.
در پایان این مراسم به 20 نفر از حضار در مراسم سالگرد مرحوم مهندس حجازی به قید قرعه جوایزی از سوی باشگاه فرهنگی-ورزشی و همچنین شرکت داروسازی باریج اسانس اهدا گردید.
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.