جستجو:  
تاریخ: 08 ارديبهشت, 1396
        

آخرین اخبار

19

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان؛ پنجمین دوره مسابقات فوتسال یادواره زنده یاد مهندس سید حسین حجازی روز جمعه 18 دی ماه در سالن امیرکبیر شهرستان کاشان آغاز شد.

مسابقات فوتسال پنجمین یادواره زنده یاد مهندس سید حسین حجازی موسس و مدیرعامل فقید شرکت داروسازی و باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس با حضور 13تیم از شرکتهای باریج اسانس -گلکاران - کیان مهر برگزار شد.

در روز اول مسابقات دو تیم کانون مهر و تولید باریج اسانس مقابل هم صف آرایی کردند که در پایان این تیم کانون مهر بود که با نتیجه پرگل 11 بر صفر توانست تیم تولید باریج اسانس را شکست دهد.

همچنین در دومین دیدار، دو تیم حسابداری باریج اسانس و گلکاران مسابقه خود را شروع کردند که در انتها تیم حسابداری در یک دیدار سخت توانست تیم گلکاران را با نتیجه 6 بر 1 شکست دهد.

در سومین دیدار روز اول مسابقات فوتسال، تیم های خشکشویی و انبار باریج اسانس نیز مقابل هم ایستادند و تیم انبار باریج اسانس با نتیجه 6 بر 1 مقابل حریف خود پیروز شد.

در آخرین دیدار نیز تیم های کیان مهر و آزمایشگاه مسابقه خود را شروع کردند و در پایان این تیم کیان مهر بود که با نتیجه 3 بر صفر حریف خود را با شکست بدرقه کرد.

لازم به ذکر است که در روز افتتاحیه این مسابقات، سرکار خانم حسیبی مدیرعامل باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان، حضور داشتند و مسابقات را از نزدیک تماشا کردند.

 

 

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات فوتسال یادواره مرحوم حجازی
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.