جستجو:  
تاریخ: 09 ارديبهشت, 1396
        

آخرین اخبار

27

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان؛ هفته دوم از پنجمین دوره مسابقات فوتسال یادواره زنده یاد مهندس سید حسین حجازی روز جمعه 25 دی ماه در سالن امیرکبیر شهرستان کاشان برگزار شد که در این هفته تیم های حسابداری باریج اسانس و تولید بازنشستگان و کیان مهر و همچنین تولید باریج اسانس کاشان با زدن 26 گل در 4 دیدار، جشنواره ای از گل راه انداختند.

در نخستین دیدار هفته دوم تیم حسابداری باریج اسانس با 12 گل از سد تیم تولید باریج اسانس گذشت تا با تفاضل گل بالا در صدر جدول لیگ فوتسال یادواره زنده یاد مهندس سید حسین حجازی قرار گیرد.

در دومین دیدار ای هفته تیم تولید بازنشستگان باریج اسانس با 6 گل تیم تولید بایرن را مغلوب کرد تا به اولین پیروزی خود دست پیدا کند. همچنین تیم تولید بایرن نیز اولین شکست خود را در این سری از مسابقات تجربه کرد.

در سومین دیدار از هفته دوم مسبقات لیگ فوتسال، همچون بازی هفته گذشته تیم کیان مهر با زدن 3 گل بسنده کرد تا تیم انبار باریج اسانس بدون گل زده مغلوب این دیدار معرفی شود.

همچنین در چهارمین و آخرین دیدار هفته دوم، تیم تولید باریج اسانس با 5 گل از سد تیم تولید ماتیا گذشت تا تیم های مغلوب هفته حتی نتوانند یک گل از خطر دروازه عبور دهند.

 

لازم به ذکر است در هفته سوم پنجمین دوره مسابقات فوتسال یادواره زنده یاد مهندس سید حسین حجازی که روز جمعه 2 بهمن ماه برگزار خواهد شد، تیم های خشکشویی باریج اسانس و آزمایشگاه برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت.

همچنین در دومین دیدار هفته سوم، تیم های کانون مهر باریج اسانس پذیرای انبار و تولید عقیق و تولید بایرن که در هر دو مغلوب هفته دوم بودند، برای جبران برابر هم قرار خواهند گرفت. در چهارمین دیدار هفته سوم نیز تیم ستارگان که با قرعه استراحت در هفته دوم مواجه بود، برابر تیم بازنشستگان باریج اسانس قرار خواهد گرفت.

 

                                                                    باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات فوتسال یادواره مرحوم حجازی
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.