جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

06

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان؛ مسابقات والیبال قهرمانی رده سنی نوجوانان باشگاه های دسته یک ایران از روز پنج شنبه به صورت دوره ای به میزبانی هیات والیبال مازندران در ساری آغاز شده بود.

در آخرین روز مسابقات والیبال نوجوانان باشگاه های دسته یک ایران با سه بازی به پایان رسید و تیم آکادمی باریج اسانس کاشان، با شکست 3 بر 2 مقابل نماینده ساری، به رده چهارم دست یافت.

در اولین دیدار از آخرین روز مسابقات، تیم آق قلا توانست با نتیجه 3 بر 1 مقابل تیم کرمانشاه به پیروزی رسید و قهرمان این دوره از مسابقات معرفی شد. همچنین تیم حمل و نقل سراسری سرمست کرمانشاه، در رده دوم و عنوان نایب قهرمانی معرفی شد.

در دومین دیدار، تیم شهرداری اراک که نتوانسته بود موفقیت چندانی در این مسابقات بدست بیاورد، با شکست تیم سفیر گیلان، آخرین روز مسابقات والیبال نوجوانان لیگ دسته یک کشور را با پیروزی به پایان رساند.

 

لازم به ذکر است که حامی نماینده ساری و میزبان مسابقات رده سنی نوجوانان لیگ دسته یک باشگاه های کشور، رستوران زنجیره ای حاج حسن بود که صاحب این رستوران به شدت به ورزش علاقه داشت و معتقد بود که با حمایت از ورزش، می توان تعداد معتادان و زندانیان کشور را به شدت کاهش داد. 

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.