جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

06

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان؛ هفته پنجم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان ایران یادواره 200 شهید والیبالیست روز چهارشنبه هفتم بهمن ماه با 6 دیدار در شهرهای اصفهان، سیرجان، کاشان، بجنورد، آق قلا و ساری پیگیری خواهد شد.

16 تیم صعود کننده به مرحله پلی آف این رقابت ها قبلا مشخص شدند و هفته پایانی برای تعیین رتبه های اول تا چهارم هر گروه خواهد بود که در گروه نخست دو تیم گل گهر سیرجان و رعد پدافند اصفهان که 9 امتیازی هستند، جدال حساسی با حریفان برای صدرنشینی خواهند داشت.

رعد پدافند در اصفهان میزبان پارس مهر فارس است. رعد و پارس مهر با 9 و 7 امتیاز در رتبه های دوم و سوم جدول گروه یک قرار دارند. دیدار رفت دو تیم سه بر صفر به سود نماینده اصفهان به پایان رسید.

در دیگر مسابقه حساس این گروه گل گهر سیرجان صدرنشین و 9 امتیازی میزبان گروه صنعتی لاستیک بارز کرمان است. نماینده کرمان با 5 امتیاز در جایگاه چهارم است و در دور رفت نیز سه بر دو گل گهر سیرجان را شکست داد.

دو دیدار گروه دوم هفته پایانی لیگ دسته یک قبلا برگزار شده است و تیم های مقاومت فرمانداری مهاباد و عقاب تهران برابر ملوان تهران و حمل و نقل سراسری سرمست به پیروزی رسیدند. بنابر این گروه روز چهارشنبه مسابقه نخواهد داشت.

در گروه سوم لیگ دسته یک، شهرهای کاشان و بجنورد میزبان هفته دهم است. در کاشان دو تیم آکادمی باریج اسانس کاشان و متین دامغان به مصاف یکدیگر می روند. نماینده کاشان که در رتبه پنجم جدول است، امیدی برای حضور در مرحله پلی اف ندارد اما متین برای تثبیت جایگاه سومی خود به میدان می رود.

در دیگر دیدار این گروه تیم های شهرداری بجنورد و شهرداری اراک به مصاف یکدیگر می روند که نتیجه این دیدار هیچ تاثیری در رتبه های دو تیم نخواهد داشت. در حال حاضر شهرداری اراک با 20 امتیاز از هفت برد و شهرداری بجنورد با 14 امتیاز از پنج برد در رتبه های اول و دوم این گروه قرار دارند. تیم پاس خراسان نیز در گروه سوم این هفته استراحت دارد.

در گروه چهارم تیم کاله جوان که با 21 امتیاز از 7 برد در صدر جدول قرار دارد، این هفته استراحت خواهد داشت و صدرنشینی اش نیز حفظ می شود.

در این گروه تیم سازمان عمران شهرداری ساری که با 17 امتیاز از 6 برد در رتبه دوم جدول است، میزبان آرشام بابلسر خواهد بود. آرشام دو امتیاز دارد و در انتهای جدول قرار دارد و امیدی به صعود ندارد. سازمان عمران شهرداری هم اگر پیروز این مسابقه شود در همان رتبه دوم جدول باقی خواهد ماند.

در آخرین دیدار هفته پایانی لیگ دسته یک تیم ترکمن صحرای آق قلا میزبان سفیر گیلان خواهد بود. سفیر با 8 امتیاز از سه برد در رتبه سوم است و نماینده آق قلا با 6 امتیاز از دو برد در جایگاه چهارم، نتیجه این دیدار رتبه نهایی دو تیم را مشخص خواهد کرد.

در مرحله نخست پلی آف لیگ دسته یک، تیم های اول تا چهارم دو گروه یک و چهار و گروه های دوم و سوم به صورت ضربدری با هم مسابقه خواهند داد تا بعد از دو برد از سه مسابقه، هشت تیم برتر معرفی شوند.

برنامه کامل دیدارهای هفته دهم لیگ دسته یک به قرار زیر است:

گروه اول:
اصفهان، ساعت 16: رعد پدافند اصفهان – پارس مهر فارس
سیرجان، ساعت 16: گل گهر سیرجان – لاستیک بارز کرمان

گروه سوم:
کاشان، ساعت 16: آکادمی باریج اسانس کاشان – متین دامغان
بجنورد، ساعت 16: شهرداری بجنورد - شهرداری اراک


گروه چهارم:
آق قلا، ساعت 16: ترکمن صحرای آق قلا – سفیر گیلان
ساری، ساعت 16: سازمان عمران شهرداری ساری – آرشام بابلسر

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.