جستجو:  
تاریخ: 08 ارديبهشت, 1396
        

آخرین اخبار

09

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان؛ هفته پنجم از پنجمین دوره مسابقات فوتسال یادواره زنده یاد مهندس سید حسین حجازی روز جمعه 23 بهمن ماه در سالن امیرکبیر شهرستان کاشان برگزار شد که در این هفته تیم های گلکاران و انبار باریج اسانس با نتیجه مشابه 6 بر صفر مقابل تیم های تولید بایرن و آزمایشگاه به پیروزی رسیدند  جایگاه خودشان را جدول ثابت نگه داشتند.

همچنین در هفته ششم از پنجمین دوره مسابقات فوتسال یادواره زنده یاد مهندس سید حسین حجازی که روز 30 بهمن ماه در سالن امیرکبیر برگزار شد، تیم گلکاران که توانسته بود هفته گذشته برابر حریف خود به پیروزی برسد، این هفته نیز با نتیجه 2 بر صفر تیم تولید بازنشستگان را شکست داد و در بالای جدول قرار گرفت.

همچنین در دومین دیدار هفته ششم، تیم کیان مهر توانست مقابل حریف خود انبار باریج اسانس با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی برسد و این تیم انبار بود که دو هفته پشت سرهم نتوانست نتیجه لازم را بدست بیاورد.

 

در هفته هفتم و ماقبل پایانی پنجمین دوره مسابقات فوتسال یادواره زنده یاد مهندس سید حسین حجازی که روز جمعه 7 اسفند برگزار شد، تیم تولید باریج اسانس با نتیجه 4 بر 1 تیم گلکاران را شکست داد و به نوار پیروزهای پی در پی این تیم خاتمه داد.

در دومین دیدار این هفته تیم حسابداری باریج اسانس که در صدر جدول قرار دارد، توانست با نتیجه 3 بر 2 تیم کیان مهر را شکست دهد و بدین ترتیب تیم های حسابداری باریج اسانس کاشان و همچنین تولید باریج اسانس برای کسب مقام قهرمانی مسابقه خواهند داد.

 

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات فوتسال یادواره مرحوم حجازی
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.