جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

12

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان ، عصر روز سه شنبه 11 اسفند ماه طی مراسمی در فدراسیون والیبال و با حضور دکتر محمدرضا داورزنی رئیس، محمود افشاردوست دبیرکل و امیر حسین منظمی مدیر تیم های ملی فدراسیون والیبال و نماینده وزارت ورزش و جوانان مجوز 40 آکادمی والیبال به موسسان آنها اهدا شد.
رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون والیبال درباره این مراسم گفت: سازماندهی آکادمی های فعال والیبال در سطح کشور یکی از برنامه های کمیته استعدادیابی فدراسیون والیبال است که از سال 93 آغاز شده است. در این طرح، آموزش و پرورش استعدادها در سراسر کشور به صورت علمی و یکسان خواهد شد.

جعفر هوتهم تصریح کرد: از اول بهمن ماه سال جاری آکادمی های والیبال باید مجوز فدراسیون را برای فعالیت خود داشته باشند و تا کنون 50 آکادمی درخواست مجوز داده اند که امروز مجوز 40 آکادمی به موسسان آنها اهدا شد.

رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون والیبال گفت: علاوه بر اهدای مجوز تاسیس آکادمی ها به موسسان، بسته ای آموزشی برای توجیه و تشریح برنامه های استعدادیابی در سال 95 به مسئولان آکادمی ها نیز اهدا شد.

وی مدت اعتبار مجوز فعالیت آکادمی ها را یک سال دانست و گفت: مجوزها بر اساس نام موسسان است و اگر فردی چند آکادمی داشته باشد، یک مجوز برای آنان کافی است.

هوتهم گفت: پیرو موقعیت های والیبال در چند سال اخیر برنامه ریزی های گسترده ای برای تداوم این روند انجام شده است که یکسان سازی فعالیت آکادمی ها نیز بر همین اساس انجام شده است. این کار حضور گسترده تر بخش خصوصی در رشد و توسعه والیبال را به همراه خواهد داشت.

وی درباره مجوز های صادر شده گفت: 40 مورد مجوز برای درخواست کنندگان 13 استان کشور صادر شده است که پنج مورد آن در بخش زنان و 35 مجوز در بخش مردان است.
رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون والیبال پیش بینی کرد که تا پایان سال 94 درخواست برای مجوز آکادمی ها به 100 مورد افزایش یابد. 

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.