جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

13

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان، سرکار خانم حسیبی مدیرعامل باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان در پیامی، فرارسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه (س)، روز مادر و هفته گرامیداشت مقام و منزلت زن را تبریک گفت پیام خانم حسیبی به این مناسبت به شرح زیر است:

 " در بیان اثبات بزرگی و منزلت زن مسلمان ایرانی همین بس که زادروز خجسته ی گوهر هستی، یاس نبی، حضرت فاطمه زهرا(س) به عنوان روز زن نامگذاری شده است. بی شک شخصیت و جایگاه بی بدیلی که زنان و مادران در جامعه ایران دارند با هیچ جامعه دیگری قابل قیاس نیست. زن مسلمان ایرانی در پیروی از بزرگ بانوی دو عالم، الگو و تصویری جامع از همسر بودن و مادر بودن را متجلی کرده و در عین حال دوشادوش مردان، رسالت اجتماعی خویش را به منصه ظهور می رساند.

 تقارن بیستم جمادی الثانی زادروز ولادت ام ابیها صدیقه کبری با آغازین روزهای بهار را به فال نیک می گیریم و با عطر فاطمی سالی سرشار از برکت را آغاز می کنیم. به امید توفیق و عزت و سربلندی هر چه بیشتر بانوان کشورم، روز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و میلاد حضرت امام خمینی(ره)، روز مادر و هفته گرامیداشت مقام و منزلت زن را به تمامی همسران شایسته و مادران دلسوز تبریک می گویم. "

                                                                                 
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.