جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

03

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان، فاطمه حسیبی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان شامگاه میلاد حضرت علی(ع) با حضور در تمرین تیم ملی جوانان بانوی کشور ضمن تبریک این میلاد فرخندن ،شاهد تمرینات تیم ملی بود.

فاطمه حسیبی در پایان تمرین با کادر فنی تیم دیدار و در مورد زمان و نحوه برگزاری اردوهای تیم ملی جوانان بانوی کشور قرار گرفت.

نخستین مدیرعامل بانوی ورزشی کشور در این دیدار تصریح کرد:پوشیدن پیراهن تیم ملی مستلزم سختی و مشکلات و فشار تمرین های بالایی است که نمومنه بارز آن دوری از خانواده و تمرینات مداوم و سخت است.

وی افزود:امروز درحالیکه روز پدر است،اما شما با جدیت و تلاش وصف ناشدنی در تمرینات حضور دارید و یقین دارم موفقیت شما و پیروزی تیم ملی  بهترین هدیه برای پدران شما خواهد بود.

شایان ذکر است که در تمرین دیروز تیم ملی والیبال جوانان دختر کشور دیدار دوستانه ای با تیم دانشجویان برگزار گردید.

دهمین اردوی تیم ملی جوانان دختر کشور از 26 فروردین ماه تیم ملی والیبال دختران در کمپ تیم های ملی بانوان در مجموعه ورزشی آزادی تهران (کمپ شهید چمران) آغاز شده است و به مدت 9 روز ادامه خواهد داشت.
 
در اردوی دهم 20 دختر جوان والیبالیست کشور از 10 استان حضور دارند که فاطمه عنایت بعنوان نخستین دختر جوان والیبالیست کاشانی موفق به راهیابی به اردوی تیم ملی ج.انان بانوی کشور شده است.
 
فریبا صادقی به عنوان سرمربی، پریسا بحرینی نژاد (مربی) و ملوک شریف زاده به عنوان سرپرست بازیکنان را در این اردو همراهی می کنند.
تیم ملی والیبال جوانان دختر خود را برای حضور در مسابقات والیبال قهرمانی دختران زیر 19 سال آسیا که از دوم تا دهم مردادماه امسال به میزبانی تایلند برگزار می شود، آماده می کند.
 
در دور مقدماتی این رقابت ها 15 تیم شرکت دارند که تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران در گروه سوم این رقابت ها با تیم های ژاپن، هند و ماکائو همگروه است.

 

 

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.