جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

10

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان، میر مصطفی شجاعی یکشنبه شب در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کاشان در خصوص عملکرد تیم ایران در انتخابی المپیک اظهار داشت: تیم ایران پس از پیروزی قاطع در برابر استرالیا، مقابل کانادا بازی کم‌انگیزه‌ای را شروع کردند و اسیر بازی خوب حریف قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: در گیم دوم  محمد موسوی با سرویس‌های خوب خودش اختلاف امتیازهای از دست رفته را کاهش داد ولی بازیکنان نتوانستند مانع پیروزی کانادایی‌ها در گیم دوم بشوند.

مربی بین‌المللی والیبال کشور افزود: در گیم سوم با تغییر در ترکیب تیم و حضور بازیکنان با انگیزه از جمله سیامک مرندی و فرهاد قائمی، موجب افزایش انگیزه در بازیکنان و تغییر روند تاکتیکی تیم ایران شد.

شجاعی گفت: تیم ملی ایران با بازی خوب و سنجیده در برابر تیم ملی کانادا و در هر دو وقت استراحت فنی، 8 بر 5 و 16 بر 12 از حریف خود پیشی گرفت تا در نهایت در گیم سوم نتیجه را 25 بر 20 به نفع خود رقم بزند تا این روند در گیم چهارم با سرویس‌های فرهاد قائمی ادامه داشته باشد و در نهایت شاهد برتری ایران در گیم چهارم و به تساوی کشیدن این دیدار در ست‌شماری باشیم.

سرمربی سال‌های نه چندان دور تیم باریج اسانس کاشان در لیگ برتر تصریح کرد: در گیم پنجم با سرویس‌های مثبت عادل غلامی توانستیم در حمله، دفاع و سرویس عملکرد مطلوبی را به نمایش بگذاریم و با کاهش اشتباهات بازیکنان، شاهد بازی پایاپایی تا اواخر گیم پنجم بودیم که درنهایت با نتیجه 16 بر 14 به برتری در گیم پنجم دست یافتیم و پیروز میدان لقب گرفتیم.

وی تغییر رBس کادر فنی تیم ملی والیبال را در تحقق این نتیجه مثبت ارزیابی کرد و گفت: بازیکنان تیم ملی شروع خوبی را در مسابقات داشته اند در حالیکه کمتر از یک سال پیش تیم ایران در برابر استرالیا و کانادا و در بازی‌های «world cup» نتیجه را 3 بر صفر واگذار کرد، اما در این دوره به برتری قابل قبولی برابر از هر دو تیم  دست یافته‌ایم و می‌توان گفت که 50 درصد مسیر صعود را پیموده‌ایم.

دستیار اسبق ولاسکو، در خصوص دیگر نمایندگان قاره کهن بیان کرد: تیم چین و ژاپن اقتدار لازم را در این مسابقات از خود به نمایش نگذاشته‌اند و در حالت خوش‌بینانه تیم ایران می‌تواند به مقام اول یا دوم دست پیدا کند و آرزوی ملت ایران را بعد از 52 سال محقق کند.

به گفته وی، به کسب مدال المپیک نیز با صعود امیدواریم که در دو سال گذشته نیز در لیگ جهانی به دلیل بی‌تجربگی آقای کواچ از مدال‌ها محروم شدیم.

شجاعی به سال‌های پایانی عمر درخشش نسل طلایی والیبال اشاره کرد و تصریح کرد: بازیکنانی چون فرهاد ظریف، محمد موسوی، عادل غلامی و سعید معروف شاید یک تا دو سال دیگر با این قدرت و نمایش در تیم ملی نباشند بنابراین باید از این فرصت‌ها استفاده کنیم و آنچه شایستگی والیبال کشور است، به ارمغان آوریم.

 بازی‌های انتخابی المپیک 2016 برزیل، در شهر توکیو ژاپن در حال برگزاری است و از میان هشت تیم حاضر در این دوره از مسابقات سه تیم اول مسابقات به طور مستقیم و یک تیم برتر آسیایی سهمیه المپیک را کسب خواهند کرد.

تیم ملی ایران بازی اول خود، روز گذشته در برابر استرالیا با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی دست یافت و در دومین روز در برابر تیم کانادا به برتری 3 بر 2 دست پیدا کرد.
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.