جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

17

به گزارش باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان، سرکار خانم حسیبی مدیر عامل باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان، در پیامی حلول ماه مبارک رمضان را به تمامی هموطنان و ورزش دوستان تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:
شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ
ورزشکاران و والیبال دوستان و همشهریان شهرستان کاشان؛

حلول ماه مبارک و پر فیض و برکت رمضان ، ضیافت الله ، ماه توبه و مغفرت ، ارزشمندترین فرصت انسان برای ابراز بندگی در برابر باریتعالی را صمیمانه به همه شما تبریک و تهنیت عرض می کنم.

رمضان ماه میهمانی خداوند بزرگ است تا با تعظیم در برابر پیشگاه الهی و مقابله با هوای نفس و پرهیز ازکجی ها و ناراستی ها ، بندگی خود را ابراز کنیم و ارادت و عنایت خود را به ساحت کبریایی خداوند متعال نشان دهیم.

رمضان ماه اجلال و نزول قرآن است . ماه امیرالمومنین علی (ع) و معراج پیامبر و طلوع لیالی قدر است . هنگامه تولد و خلق عمیق ترین مفاهیم انسانی و کتاب خداست که تا انتهای کائنات چراغ راه ما و روشنایی بخش دلهاست . امام باقر (علیه السلام) فرمود: هر چیزى ، بهارى دارد و بهار قرآن ، ماه رمضان است.

همه برکات و حسنات ماه مبارک رمضان فرصتی مغتنم برای عبودیت و اخلاص است . ماه تهذیب نفس و زدودن زنگار گناه و خطا از دلهایمان و ماه مناجات و نیایش و استجابت دعاست . فلسفه روزه داری و نتیجه ریاضت و عطش این ماه عزیز احیای فضایل اخلاقی و تقویت تقوای الهی است.

از خداوند رحمان می خواهیم در این روزهای الهی و معنوی قلب هایمان را به زیور مناجات و بندگی بیاراید و توشه و ذخیره این ماه پر فیض و برکت را توشه و ذخیره آخرتمان گرداند.
 

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.