جستجو:  
تاریخ: 08 ارديبهشت, 1396
        

آخرین اخبار

03

 

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان؛ فاطمه حسیبی رئیس هیئت والیبال شهرستان کاشان در جمع خبرنگاران گفت:چهارمین دوره جام رمضان کاشان را می توان نقطه آغازی برای شکوفایی و توجه به بازیکنان آینده دار دانست .

حسیبی افزود:درحالیکه بانوان بدلیل مشغله کاری بالا کمتر فرصت حضور در عرصه ورزش را پیدا می کنند ولی باید بپذیریم نه تنها ورزش باعث نشاط و سلامتی یکی از عضوهای اصلی تمامی خانواده ها می شود بلکه در انجام وظایف مادرانه و توجه و تربیت فرزندان نیز عملکرد و رفتار بهتری را خواهند داشت.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس ضمن تقدیر از حضور تمامی تیم های حاضر در جام رمضان و عملکرد آنها افزود:تیم نخل که بازیکنان  جوان با سابقه حضور در مسابقات لیگ استان و کشور را داشتند از نظر فنی در سطح بالایی قرارداشتند اما کم انگیزه در مسابقات حاضر شدند ولی در مقابل کاترین، تیم هماهنگ و با انگیزه ای در جام بود که در هرچهار دوره بصورت مستمر حضور داشته اند و پشتکار و انگیزه و اندیشه بزرگی کردن را تیم های دیگر از آنها درس بگیرند.

وی در مورد عملکرد تیم درخشان دارای میانگین سنی بالا در میان تیم های حاضر اشاره کرد و تصریح کرد:باتوجه به تجربه تیم درخشان انتظار عملکرد بهتری داشتیم که می توان در مقابل تیم بهاران را جوانترین و آینده دارترین تیم حاضر در مسابقات دانست که خانم جعفرزاده مربی این تیم بدنبال کسب تجربه  بازیکنان رده سنی نوجوانان،جوانان و نونهالان بود که  نتایج قابل قبولی نیز کسب کردند.

وی در مورد تیم های هیئت والیبال  و باریج اسانس گفت: به منظور ایجاد انگیزه و افزایش انگیزه بازیکنان جوان ولی باتجربه والیبالیست کاشانی در این دوتیم حضور داشتند که تیم هیئت والیبال در برابر باریج اسانس از انگیزه بالایی برخوردار بود که غیاب فاطمه عنایت بازیکن ملی پوش باریج اسانس و فاطمه زیدآبادی دیگر بازیکن موثر این تیم بدلیل مصدومیت مقداری ابتکار عمل را از دست پاسور لیگ برتری تیم باریج اسانس ریحانه داورپناه خارج کرده بود که امیدواریم با توجه به حضور مربیان هیئت والیبال و آکادمی باریج اسانس در این جام شاهد تقویت و کشف استعدادهای بیشتر والیبال بانوان در کاشان باشیم.

رئیس هیئت والیبال بانوان کاشان جام چهارم را منظم ترین و بدون حاشیه و با کیفت ترین جام رمضان بانوان دانست و ابراز امیدواری کرد: در سال آینده نه تنها در بخش کیفی بلکه در بخش کمی نیز شاهد رشد بیشتر جام باشیم.

حسیبی مهمترین چالش پیشروی والیبال کاشان را عدم امکان تفکیک فعالیتی بین مربیان ،بازیکنان و داوران دانست و تصریح کرد:تعداد مربیان دارای کارت حدود 30 مربی خانم در شهرستان است که البته تعدادی در حال حاضر جوان و راغب به حضور در پست بازیکنی هستند و برخی مربیان نیز راغب به کار داوری هستند،که این امر باعث عدم حضور مربی بر روی نیمکت تیم ها و یا حضور یک مربی روی نیمکت چهار تیم بود.

وی در مورد نحوه حضور مربیان و نام آنها گفت:تیم های باریج اسانس،امید ،نخل و هیئت والیبال با هدایت صدیقه اشتری ، تیم کاترین با هدایت کاپیتان داخل میدان خود نرگس عرشی ، تیم درخشان  با کوچ داخل میدان خانم زارعی کاپیتان تیم و تیم بهاران با مربیگری خانم جعفرزاده در مسابقات حضور داشتند.

وی در پایان از همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان در امر برگزاری مسابقات جام رمضان بانوان و اختصاص سالن اختصاصی متفاوت تشکر کرد و افزود:در طول جام رمضان بانوان بمنظور تشویق بانوان والیبالیست هرشبی از جام شاهد تغییر سالن  و تغییر مکان مسابقات بودیم...!!!!!

چهارمین جام رمضان والیبال بانوان کاشان بانام شهدای مدافع حرم با کسب عنوان قهرمانی  کاترین ،نایب قهرمانی نخل و مقام سومی هیئت والیبال  و چهارمی باریج اسانس همراه بود.

درپایان این مسابقات بهترین های جام نیز معرفی شدند که فاطمه طاهری از تیم هیئت والیبال بعنوان برترین مدافع، زینب نوروزاز آکادمی باریج اسانس بهترین اسپکر،فهمیه مومنیان از تیم کاترین بهترین لیبرو و ملیکا ارشدی از هیئت والیبال  پاسور برتر مسابقات لقب گرفتند.

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات فوتسال یادواره مرحوم حجازی
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.