جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

19

 

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان، فرشاد فرهومند مربی تیم آکادمی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان درباره برگزاری دوره جدید تابستانی آکادمی باشگاه گفت: ترم تابستان آکادمی باشگاه باریج اسانس کاشان از 20 خرداد ماه همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان و تعطیلات تابستانه دانش آموزان در سالن پردیس خواهران دانشگاه آیت الله یثربی مشغول به فعالیت شد.

وی در ادامه افزود: نخستین و تنها آکادمی رسمی استان اصفهان که با مجوز فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی مشغول به فعالیت است، در ترم تابستان خود از دانش آموزان و والیبال آموزانی که متولد سال 1380 الی 1382 و همچنین 1384 تا 1386 بودند در ترم جدید آکادمی شرکت و مشغول آموزش ورزش والیبال هستند. از بین 60 بازیکنی که در ترم تابستانه آکادمی باریج اسانس ثبت نام کردند، قریب به اتفاق اهل شهرستان کاشان و همچنین آران و بیدگل هستند.

مربی تیم آکادمی باشگاه باریج اسانس کاشان با اشاره به این که در ترم جدید، سعی شده است که از مربیان جوان و درس خوانده این رشته استفاده شود خاطرنشان کرد: آقایان نادر باغشیخی و بزرگی و همچنین هاشف اف در ترم جدید آکادمی باشگاه به افراد جدیدالورود آموزش والیبال می دهند. کلاس های این دوره روزهای شنبه و دوشنبه و چهارشنبه برگزار می شود.

فرهومند در ادامه تصریح داشت: خوشبختانه تفاهم نامه ای بین باشگاه باریج اسانس و همچنین اداره آموزش و پرورش شهرستان کاشان منعقد شد که بر این اساس، در دوران قبل از تعطیلات تابستانی دانش آموزان، به مدت سه هفته مربیان باشگاه از دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی مراحل استعدادیابی والیبال انجام شد که نتایج خوبی به همراه داشت و استعدادهای خوبی از مدارس شکوفا گردید.

وی گفت: همچنین از رده آکادمی باشگاه باریج اسانس، دو بازیکن به نام های سینا دیانتی و علی لطفی به مرحله استعدادیابی فدراسیون والیبال راه پیدا کردند که این موضوع نشان دهنده ارزش واقعی اقدامات فرهنگی و ورزشی مجموعه باریج اسانس بوده است. امیدوار هستیم که در ترم جدید آکادمی باشگاه، استعدادهای بیشتری را به تیم ملی فدارسیون والیبال معرفی کنیم.

لازم به ذکر است که روز شنبه 19 تیرماه، با حضور سرکار خانم حسیبی مدیرعامل باشگاه باریج اسانس و همچنین خانم مهرورز سرپرست تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران از لباس جدید تیم آکادمی باشگاه باریج اسانس رونمایی شد.

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.