جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

31

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان، فاطمه حسیبی رئیس هیئت والیبال بانوان شهرستان کاشان از میزبانی این شهرستان در مسابقات نوجوانان کشور خبر داد وگفت:مسابقات والیبال نوجوانان دختر کشور در سه  منطقه برگزار می شود که کاشان میزبانی منطقه دو کشور را عهده دا شده است.

 فاطمه حسیبی افزود:مسابقات منطقه دو با حضور یازده تیم از استا نهای بوشهر،فارس، هرمزگان،اصفهان ،یزد ،لرستان ،مرکزی،قم،چهار محال و بختیاری،البرزو کرمان از دوم مردادماه آغاز و تاهشتم مرداد ادامه خواهد داشت.

 وی در خصوص مجل برگزاری مسابقات گفت:تمامی مسابقات در سالن ورزشی دانشکده شهید رجایی کاشان برگزار می گردد و تماشا برای بانوان آزاد می باشد.

 وی اظهار داشت تیم های اول تا سوم هر منطقه به همراه تیم چهارم برتر هر سه منطقه لیگ دسته یک نوجوانان کشور را برای فصل آینده تشکیل خواهند داد ودو تیم چهارم و تیم های پنجم ،ششم ودو تیم هفتم از سه منطقه  در دسته دو قرار خواهند گرفت و تیم های بازمانده از این دو گروه دسته سوم کشور را برگزار خواهند کرد.

 وی در خصوص موفقیت های والیبال کاشان به حضور الهه حلاج بازیکن کاشانی در تیم منتخب استان اصفهان  اشاره کرد و افزود:خوشبختانه بعد از سه سال حضور در بخش بانوان در یکسال اخیر موفقیت های ارزنده ای را شاهد بوده ایم که تلاش های باشگاه باریج اسانس  و مربیانش در بخش بانوان غیر قابل انکار است.
 

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.