جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

03

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان، مراسم افتتاحیه مسابقات والیبال منطقه دو نوجوانان دختر کشور با حضور آقای دکتر مومنیان فرماندار شهرستان کاشان، آقای حیدریان رئیس شورای اسلامی شهر و همچنین سلامیان رئیس اداراه ورزش و جوانان و سرکار خانم حسیبی رئیس هیئت والیبال بانوان شهرستان و مدیرعامل باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس و آقای فتاحی رئیس هیات والیبال شهرستان و شماری از پیشکسوتان والیبال و تعدادی از ورزشکاران بانوی والیبالیست کاشان عصر روز شنبه 2 مرداد در سالن دانشگاه شهید رجایی برگزار شد.

در این مراسم رژه اعضای تیم های والیبال نوجوانان دختر فارس، چهارمحال و بهتیاری، کرمان، اهواز، یزد، مرکزی، البرز، لرستان، بوشهر، هرمزگان و قم و گروه داوری و همچنین اجرای موسیقی محلی به همراه نمایش زیبای ورزش باستانی – چرخ و میل – توسط تعدادی از ورزشکاران باستانی کار کاشان انجام شد.

در ادامه مراسم افتتاحیه فاطمه حسیبی ضمن خیرمقدم به تمامی حضار از جناب آقای فتاحی رئیس هیئت والیبال و همچنین آقای دکتر مومنیان فرماندار شهرستان بابت میزبانی این دوره از مسابقات تشکر و قدردانی کرد.

وی در ادامه افزود: این برای اولین بار است که شهرستان کاشان میزبان مسابقات استانی است و امیدواریم که در آینده نه چندان دور، یک سالن ورزشی مخصوص زنان و دختران ورزشکار شهرستان مورد بهره برداری قرار گیرد.

در این آیین که آقایان باجول رییس هیئت والیبال استان اصفهان-  نیز حضور داشتند. همچنین فرماندار کاشان در آیین افتتاحیه این بازی ها افزود: طبق مساعدتی که فرماندار کاشان در پی انجام آن هستند امیدواریم که به زودی بتوانیم در شهرمان اولین سالن ورزشی ویژه بانوان را افتتاح کنیم.

لازم به ذکر است که این دوره از مسابقات در دو گروه تا 7 مرداد ماه در سالن دانشگاه شهید رجایی برگزار خواهد شد.
 

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.