جستجو:  
تاریخ: 05 خرداد, 1396
        

آخرین اخبار

08

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان؛ در روز پایانی مسابقات تیم های فارس و مرکزی برای صعود مستقیم به دسته اول نوجوانان کشور در دیار رده بندی به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت تیم فارس با تکرار نتیجه مرحله گروهی توانست از سد تیم مرکزی عبور کند و ضمن کسب عنوان سومی مسابقات مستقیما به لیگ یک صعود کند.

در دیدار فینال و پایانی مسابقات دو تیم اصفهان و البرز به میدان رفتند که تیم اصفهان با اقتدار در سه گیم پیاپی و با نتایج 25 بر14، 25بر11و 25بر19 البرز را شکست داد تا جام قهرمانی مسابقات را در شهر تاریخی کاشان بالای سر ببرد.

مسابقات والیبال نوجوانان دختر کشور از روز شنبه با حضور 170 ورزشکار از یازده استان کشور شامل فارس،قم، لرستان، البرز، اصفهان، چهارمحال و بختیاری،بوشهر،هرمزگان ، کرمان، اهواز و یزد در کاشان آغاز شد و بعدازظهر امروز با برگزری دیدار فینال و قهرمانی تیم استان اصفهان بدون باخت به کارخود پایان داد و تیم چهار محال و بختیاری بعنوان تیم اخلاق مسابقات انتخاب شد.

مراسم اهدای جام و مدال با حضور زهره میرسپاسی نایب رئیس فدراسیون والیبال، نسرین شاکری فرد مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و فاطمه حسیبی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان برگزار شد.

مسابقات والیبال نوجوانان دختر کشور با حضور 32 تیم در سه منطقه بصورت همزمان در سه شهر کاشان،سنندج و کردستان برگزار گردید که سه تیم برتر هرمنطقه به لیگ دسته اول نوجوانان دختر کشور صعود کردند و تیم برتر چهارم سه منطقه موفق به صعود شده است.

تیم های چهارم ،پنجم و ششم نیز و برترین تیم هفتم به لیگ دسته دوم راه خواهند یافت و باقی تیم ها در لیگ دسته سوم کشور جای می گیرند.

پیش از دیدار فینال نیز نشست مشترکی باحضورزهره میرسپاسی نایب رئیس فدراسیون والیبال  ، نسرین شاکری فرد مسئول ورزش بانوان استان اصفهان وفاطمه حسیبی  نایب رئیس هیئت والیبال کاشان  و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس برگزار شد و درخصوص مشکلات  زیرساختی و موانع ارتقای ورزش بانوان کاشان و والیبال این شهر تبادل نظر شد و به گزارش فعالیت باشگاه باریج اسانس در بخش بانوان و فعالیت هیئت والیبال بانوان کاشان پرداختند. 

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
گزارش تصویری

عکس: هجدمین سالگرد تاسیس گروه کوهنوردی بانوان کرکس
 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.