جستجو:  
تاریخ: 09 ارديبهشت, 1396
        
جزییات اخبار سایر رسانه ها
تاریخ ایجاد: سه شنبه 01 آذر 1394 تعداد بازدید: 649 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: host
با استعفای پورحسن؛درخشنده، رئیس سازمان لیگ والیبال شد

به نقل از سایت فدراسیون والیبال، با توجه به درخواست استعفای منوچهر پورحسن رئیس سازمان لیگ از این سمت، به علت فشار و حجم کاری و مشکلات روحی و جسمی، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال با استعفای وی موافقت کرد و سعید درخشنده مدیر کمیته رویدادهای بین‌المللی را با حفظ سمت به عنوان رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال منصوب کرد.

داورزنی در این خصوص گفت: پورحسن تاکنون چندین مرتبه درخواست استعفا کرده بودولی ما با این موضوع موافقت نکرده بودیم ولی در این شرایط با توجه به فشار زیاد کاری و شرایط روحی و جسمی ایشان این بار با استعفای وی موافقت کردیم چرا که سلامتی آقای پورحسن برای ما اهمیت بیشتری داشت. به همین منظور سعید درخشنده را که هم اکنون به عنوان مدیر کمیته رویدادهای بین المللی هستند و تجربه زیادی در خصوص برگزاری مسابقات بین المللی دارند و هر ساله از سوی فدراسیون جهانی والیبال به عنوان ناظر و مسئول برگزاری مسابقات بین المللی انتخاب می‌شود را به عنوان رئیس سازمان لیگ منصوب کردیم تا بتوانیم برگزاری مسابقات داخلی را بیش از پیش به استانداردهای بین المللی نزدیک‌تر کنیم.

وی افزود: پورحسن خسته شده بود. به او استراحتی موقت دادیم و مطمئناً در آینده و درموقعیت‌های دیگر از حضور و تجربه پورحسن نیز استفاده خواهیم کرد. البته درخشنده تجربه و مهارت کافی برای پذیرفتن این مسئولیت را دارد و در آخرین رویداد مهم امسال در مسابقات جام جهانی به عنوان ناظر در این مسابقات حضور داشت.
printrating
  نظرات

 

دانشنامه آنلاین

مجموعه از راهنماهای آنلاین در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس
 

 تاریخچه باشگاه والیبال

تاریخچه باشگاه والیبال آقایان / بانوان و آکادمی باریج اسانس
 

باشگاه هوادارن باریج اسانس

انجمن های تخصصی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
 

گزارشات و اخبار

مجموعه اخبار و گزارشات و رویدادهای مرتبط ورزشی
Terms of Use   |  Privacy Policy   |  SiteMap
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تیم توسعه و پشتیبانی باریج اسانس محفوظ می باشد.