راهیابی تیم بانوان باریج اسانس به فینال مسابقات والیبال جام باشگاه های بانوان ایران

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، روز چهارم دور برگشت مسابقات والیبال جام باشگاه های بانوان ایران، امروز سه شنبه 7 اسفند ماه ۱۳۹۷ همزمان با میلاد ميلاد فرخنده صديقه کبري، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله عليها) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر، در قزوین ادامه پیدا کرد.

بر همین اساس، تیم بانوان باریج اسانس کاشان در مرحله ضربدری از ساعت 12 به مصاف تیم قزوین رفت و در پایان باریجی ها توانستند در یک دیدار نزدیک به هم، میزبان مسابقات را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهند و به مرحله فینال این دوره از مسابقات صعود کنند.

در این دیدار، ست اول با نتیجه 25 بر 23 به نفع تیم باریج اسانس به پایان رسید. در ست دوم، این تیم قزوین بود که توانست با نتیجه 26 بر 24 حریف خود را شکست دهد. اما در ست سوم و چهارم دختران کاشانی غیرتمند حاضر شدند و توانستند با نتایج 25 بر 23 و 25 بر 21 تیم قزوین را شکست دهند.

این در حالی است که تیم نماینده کاشان در سه دیدار گذشته خود توانسته بود تیم های مدرن مشهد و مهاباد و همچنین نفت آغاجاری در گروه B مسابقات والیبال جام باشگاه های بانوان ایران را با نتیجه قاطع سه بر صفر شکست دهد.

در ترکیب تیم بانوان باریج اسانس، خانم ها: فاطمه عنایت، ریحانه داورپناه، الهه حلاج، صبا ایدلخانی، شبنم نوروز، زویا خالقی، فاطمه زیدآبادی، فاطمه احمدی، سمیه شیرزای، افروز کریمی، زهرا کریمی، سوگند سلیم، فاطمه ابراهیمی، فاطمه طاهری، عاطفه جمالی، ملیکا ارشدی، طوبی حسین زاده و سارا مسیحی به سرمربیگری خانم خمسه و کمک مربیگری خانم ها داودی، ترکی و محلوجی به عنوان بدن ساز حضور دارند.

بر اساس اعلام کمیته اجرایی مسابقات، دیدار فینال مسابقات والیبال جام باشگاه های بانوان ایران فردا چهارشنبه 8 اسفند برگزار خواهد شد.

آدرس: کاشان، میدان 12 فروردین، ساختمان شیرینی سرای یاس، باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس  // دفتر مرکزی: 8601 5545 31 (98+) // تلفکس: 8602 5545 31 (98+)

@barijsport

@barijessencevolleyball

تمامی حقوق این وب سایت نزد باشگاه فرهنگی و ورزشی باریج اسانس محفوظ می باشد.طراحی سایت : اکسین