قهرمانی تیم والیبال دختران آموزش و پرورش کاشان در مسابقات استان اصفهان

 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، مسابقات والیبال دختران آموزش و پرورش استان اصفهان با قهرمانی تیم آموزش و پرورش شهرستان کاشان روز پنجشنبه 9 اسفند ماه در اصفهان به پایان رسید.

 در این دوره از مسابقات، نمایندگان کاشان در محله مقدماتی بعد از پیروزی در سه مسابقه، توانستند به عنوان سرگروه به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنند. دختران کاشانی در دیدار نیمه نهایی توانستند تیم ناحیه دو اصفهان را با شکست بدرقه کنند.

 دیدار فینال این دوره از مسابقات، بین دو تیم آموزش و پرورش کاشان و آموزش و پرورش زرین شهر برگزار شد که در پایان این نمایندگان کاشان بودند که توانستند با نتیجه دو بر صفر بر حریف خود چیره شوند به مقام قهرمانی دست پیدا کنند.

4

 در ترکیب تیم آموزش و پرورش شهرستان کاشان خانم ها: زهرا واحدزاده، سحر خرمی، مرضیه پهلوان دوست، طناز تکیه بند، بیتا احمدیان، اتناشاهبیگ، مهدیه رحیمی، مبینا ارشدی، صدف خشت زرین، درسا جلالی، کیمیا محمدی و میناکربلایی به سرمربیگری زهرا فرخیار و کمک مربیگری آمنه فرجی حضور داشتند.

 به گفته فاطمه حسیبی مدیرعامل باشگاه باریج اسانس از میان بازیکنان حاضر در ترکیب تیم آموزش و پرورش کاشان، خانم ها: فاطیما پهلوان دوست، طناز تکیه بند، مینا کربلایی، آتنا شاه بیگ، سحر خرمی، مهدیه رحیمی، مبینا ارشدی، بیتا احمدیان و زهرا واحدزاده از آکادمی باریج اسانس توسط سرمربی این تیم خانم فرخیار دعوت شدند.

بدون شک قهرمانی تیم آموزش و پرورش شهرستان کاشان در مسابقات استان، نشان از همکاری و تعامل باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس با اداره آموزش و پرورش شهرستان در اجرای طرح استعدادیابی والیبال بود.

لازم است که از حمایت های حکیمیان معاون پرورشی وتربیت بدنی و عبدالهی کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش و همچنین محلوجی و دیگر مربیان و مدیران باشگاه باریج اسانس تشکر و قدردانی کرد.

آدرس: کاشان، میدان 12 فروردین، ساختمان شیرینی سرای یاس، باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس  // دفتر مرکزی: 8601 5545 31 (98+) // تلفکس: 8602 5545 31 (98+)

@barijsport

@barijessencevolleyball

تمامی حقوق این وب سایت نزد باشگاه فرهنگی و ورزشی باریج اسانس محفوظ می باشد.طراحی سایت : اکسین