سفر مشهد مقدس؛ پاداش ویژه قهرمانی تیم دختران باریج اسانس در مسابقات لیگ استان اصفهان

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، در پی قهرمانی تیم دختران نوجوان باریج اسانس در مسابقات لیگ دسته دو استان اصفهان، محمدرضا واعظ مدیر باشگاه باریج اسانس ضمن تبریک به بازیکنان و کادر فنی تیم و همچنین خانواده های آنها ، از اهدای پاداش ویژه به تیم دختران باریجی خبر داد.

واعظ در همین ارتباط افزود: ضرورت آموزش بهینه و هدفمند جوانان و نوجوانان همراه با مهارت آموزی، تقویت مشارکت فعال خانواده ها ،نهادها و سازمان های ذی ربط در موفقیت مجموعه های ورزشی نقش به سزایی دارد.

وی همچنین با اشاره به تبیین درست باشگاه در مسائل فرهنگی و ورزشی از طریق هیات مدیره ابراز امیدواری کرد که برای سال آینده و سال های آتی راهکارها و راهبرد های موثرتر و دقیق تری با توجه به شرایط اقتصادی در باشگاه جاری خواهد شد تا باشگاه با نگاه حرفه ای روند رو به رشد را نظاره گر باشد.

مدیر باشگاه باریج اسانس کاشان افزود: با یاری خداوند ، مرحله دوم طرح استعدادیابی ویژه دختران که با حضور 180 دختر در دی ماه سال جاری با همکاری نزدیک اداره آموزش و پرورش و هیات والیبال کاشان انجام شد، از هفته اینده با حضور مربیان بین المللی استارت زده خواهد شد تا در سال 1398 با قدم هایی استوار در این عرصه حرکت داشته باشیم .

واعظ ضمن تشکر از مربیان و بازیکنان در ورزش آکادمی و قهرمانی عنوان کرد: حرکت در مسیر حرفه ای شدن نیازمند شناخت از خود و یافتن استعدادهای درونی می باشد که به خواست خداوند این شاخص در سال 1397 به وضوح در تمرینات و مسابقات مشاهده شد و تعهد و صبر و سازگار شدن با اهداف و استراتژی های باشگاه را یادآور شد .

وی گفت: به همین جهت پاداش قهرمانی تیم دختران باریج اسانس در مسابقات لیگ دسته دو استان اصفهان، طبق مساعدت مدیر عامل محترم باشگاه سرکار خانم فاطمه حسیبی سفر به مشهد مقدس خواهد بود که به امید خدا در هفته آینده محقق خواهد شد .همچنین از ادارات ورزش و جوانان و اموزش و پرورش کاشان وکلیه افرادی که ما را در رسیدن به موفقیت های ورزشی این باشگاه که در راستای سلامت نوجوانان و جوانان شهرمان می باشد ، یاری نموده اند تشکر و قدردانی می گردد و امیدوارم با نگاه مثبت ،تعامل و هم اندیشی گروهی نسبت به ورزش شهرمان در سطوح قهرمانی و ملی که همانا نماد آن امیر غفور و ناصر رحیمی در بخش آقایان و همچنین فاطمه عنایت و الهه حلاج در بخش دختران می باشند، اثرات مثبت و سازنده ای بر جای گذاشته شود.

آدرس: کاشان، میدان 12 فروردین، ساختمان شیرینی سرای یاس، باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس  // دفتر مرکزی: 8601 5545 31 (98+) // تلفکس: 8602 5545 31 (98+)

@barijsport

@barijessencevolleyball

تمامی حقوق این وب سایت نزد باشگاه فرهنگی و ورزشی باریج اسانس محفوظ می باشد.طراحی سایت : اکسین